2009 yılında köklü geçmişinin vermiş olduğu birikimle inşaat sektörüne sağlam bir vizyonla adım atmış olan Suludere İnşaat, kısa zamanda sektörde müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmet ile Konya’da öncü yapı firmalarından biri olmuştur.

Vizyonu, “Herkesin bir ev sahibi olması” olan Suludere İnşaat vermiş olduğu hizmetlerin yanında müşterilerine sunduğu maddi kolaylıklara da yapı sektöründe bulunduğu konumu fazlasıyla hakeden bir statüde devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Güvenle temellendirilen yapıların, geleceği tasarlayan fikirlerin sahibi olmak…
  • Suludere İnşaat; lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri segmentinde ilk akla gelen konut markalarından biri olmak.
  • Kurulduğu günden bugüne sektörünün itibarlı markalarıyla çözüm ortaklıkları yaparak, bir çok konutu başarıyla hayata geçiren Suludere İnşaat’ın konut projeleri dışında; ticari iş merkezleri, kamu binaları, yurt kompleksleri hizmet alanlarına girmektedir.

Hep örnek alınan kalitede yaşam projeleriyle Konya’da inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri haline gelen Suludere İnşaat’ın misyonu, kurumsal değerlerinden ödün vermeyerek Ulusumuza ve inşaat sektörüne dünya standartlarında projeler kazandırmaktır.